Zalety SAP Hana

Systemy SAP cieszą się niemałym zainteresowaniem zarówno wśród niewielkich przedsiębiorstw, jak i dużych firm o znacznie większym zasięgu. Oprogramowanie tego typu pozwala sprawniej gromadzić dane i je analizować, a także zapewnia łatwiejszy przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami. W dużych korporacjach zbieranie danych na dysku może jednak powodować obniżenie mocy obliczeniowej, stąd też konieczne jest zastosowanie nieco bardziej innowacyjnych rozwiązań, jak SAP hana.

Jest to platforma najnowszej generacji, która umożliwia przetwarzanie i zarządzanie informacjami w pamięci operacyjnej, a nie na dysku, co przekłada się na większą wydajność i tempo przetwarzania danych, a ponadto zapewnia sprawniejsze sporządzanie raportów i analiz. Aplikacja SAP Hana to propozycja przede wszystkim dla dużych przedsiębiorstw, które korzystają z licznych systemów informatycznych, a tym samym potrzebują dużych mocy obliczeniowych.

Wdrożenie SAP hana pozwala przyspieszyć złożone i czasochłonne operacje w systemie nawet o kilkaset razy. Warto przy tym wspomnieć, że tego typu oprogramowanie można w prosty sposób integrować z innymi systemami SAP, bądź korzystać z niego jak z samodzielnego elementu pełniącego rolę hurtowni danych. Wśród zalet tego rozwiązania wymienić trzeba również fakt, że korzystanie z niego nie wymaga wykupienia licencji serwera bazy danych.

SAP hana hicron.com/offer/sap-hana jest bardzo pomocną aplikacją zwłaszcza w dużych firmach, ponieważ zapewnia nowe możliwości raportowania i analiz, które do tej pory były ograniczone ze względu na zbyt niską wydajność systemów.

Comments are closed.

Advertisement
 • Nowinki w naszych domach

  49 lat ago
  Zmieniający się świat doskonale pokazuje nam jak wielkie możliwości stają się nasza rzeczywistością, jak dzisiejszy świat zmienia się zastraszającym wręcz tempie. Każdy z nas ma możliwość i okazję do bardzo precyzyjnego docierania do elementów wyjątkowych. Technika znajduje doskonałe zastosowanie w naszych domach, pojawiają się elementy niezwykłe ale także znacznie ułatwiające nasze życie, komputery stały…
 • Leczenie naturalne -choroby wątroby objawy

  49 lat ago
  Idąc do lekarza z bólem wątroby, możemy być pewni, że zapisze nam całą masę leków, których skuteczność jest bardzo dyskusyjna. Czy jest jakaś inna droga? Oczywiście. Można zdecydować się na leczenie naturalnymi składnikami. Objawy chorej wątroby mogą nas wykończyć nie tylko fizycznie, ale również psychicznie, dlatego nie warto ich lekceważyć.
 • Gres odporny na mróz i ścieranie

  49 lat ago
  Szukając płytek podłogowych i ściennych, wielu kupujących rozgląda się za tymi, które są odporne na mróz i ścieranie. Obecnie można bez większego problemu znaleźć płytki, które spełnią wszystkie te oczekiwania, a nawet szereg innych. Gresy Marca Corona Alchimie to doskonały przykład płytek, które nadają się do szerokiego zastosowania zarówno wewnątrz mieszkania, jak i na…
Styczeń 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031