Planujesz otworzyć własną działalność gospodarczą? Kredyt dla nowych firm może pomóc!

Początki prowadzenia własnej działalności gospodarczej bywają trudne. Firma musi nie tylko zadbać o skuteczną kampanię reklamową pozwalającą pozyskać klientów, ale też o dobre relacje z kontrahentami. Wynajem biura lub zakładu produkcyjnego, zakup maszyn i innego sprzętu niezbędnego do prowadzenia działalności wymaga jednak niemałych środków finansowych.

Na szczęście czasy, kiedy kredyty dla nowych firm w banku były niemal niedostępne, już minęły. Obecnie o tego typu dofinansowanie starać się mogą także przedsiębiorstwa z krótkim stażem.

Kredyty dla nowych firm mogą być przeznaczone na różne cele, a więc np. na inwestycje pozwalające zwiększyć majątek przedsiębiorstwa, czyli zakup nieruchomości albo maszyn produkcyjnych. Innym rodzajem pożyczki, o jaką starać się mogą również osoby prowadzące swój biznes od niedawna, jest kredyt obrotowy, a więc przyznawany na pokrycie bieżących zobowiązań firmy – zakup materiałów i surowców produkcyjnych lub niezbędnych do świadczenia oferowanych usług, aktualne rozliczenia z ZUS i US lub pokrycie zobowiązań wobec kontrahentów. Tego typu kredyty na start można znaleźć m. in. na https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm.

Kiedy przedsiębiorca startuje ze swoją działalnością, priorytetem jest dla niego zdobycie klientów czy rozwijanie firmy. Kredyt na start to w takiej sytuacji duże udogodnienie pozwalające sukcesywnie wprowadzać w życie kolejne projekty i budować stabilną pozycję na rynku.

Comments are closed.

Advertisement
 • Zmiany a nowoczesne możliwości

  49 lat ago
  Nowoczesność staje się elementem bardzo jasno i rzeczowo wpływającym na nasze sposoby patrzenia, czy myślenia, dodatkowym atutem staje się fakt że wielkie firmy czy biznesy znacznie rozszerzają swoją działalność. Pojawiają się miejsca które nadają nowoczesny szlif pewnym elementom docierającym do odbiorców. Oczywiście to od nas samych zależy w jakim kierunku nasz rozwój będzie podążał,…
 • Dla kogo oprogramowanie medyczne

  49 lat ago
  Zgodnie z tym, co sama nazwa wskazuje, oprogramowanie dla przychodni lekarskich przeznaczone jest dla przychodni lekarskich, a przy okazji dla poszczególnych gabinetów. Z jednego i tego samego programu mogą korzystać lekarze wszystkich specjalizacji. Wystarczy kupić tylko jeden program do przychodni, aby elektroniczna dokumentacja medyczna mogła być prowadzona przez wszystkich lekarzy pracujących w danym miejscu.
 • Wymiana walut w Internecie – sposób na oszczędzanie pieniędzy

  49 lat ago
  Internet zmienia rzeczywistość w wielu obszarach ludzkiego życia. Również w sferze usług finansowych. I choć może niekiedy wywoływać nasze obawy, z czasem przekonujemy się, że korzystanie z usług sieciowych jest nie tylko szybkie i wygodne, ale też opłacalne. Przykład? Wymiana walut w kantorach internetowych.
Maj 2019
P W Ś C P S N
« Lut    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031